AKTUÁLIS : EREDMÉNYEK/RESULT: M.Á.R.K. I.ALBA-REGIA CUP CAC ROTTWEILER SPECIAL SHOW on 12.05. 2012. |
EREDMÉNYEK/RESULT: M.Á.R.K. I.ALBA-REGIA CUP CAC ROTTWEILER SPECIAL SHOW on 12.05. 2012.
2012.03.04. 12:55
A Magyarországi Általános Rottweiler Klub (MÁRK)
- mint az FCI-tag MEOE tagszervezetének -
Székesfehérvári Területi Csoportja
I. M.Á.R.K. ALBA-REGIA- KUPA 2012. május 12. CAC ROTTWEILER SPECIÁLKIÁLLÍTÁS
Kiállítás helye:Fehérvárcsurgó
A kiállításon bírál:Gere Tibor (Szerbia)
Kiállítás vezetőbírója: Maglódi László
E R E D M É N Y E K
BÉBY OSZTÁLY KAN/MALE
1. BARRY OD VADANORA Sokat Igérő 1.
Születési idő : 2011.12.02
Apa : Cando v.d. Tonberger Höhe
Anya : Nardy vom Steintor Rott
Tenyésztő : Vargic Darko
Tulajdonos : Miroslav Senolt , Croatia
KAN – KÖLYÖK OSZTÁLY / RÜDEN – JÜNGSTENKLASSE
2. LASZLO VON HAUSE MILSPED Sokat Igérő 1.
Születési idő : 2011.10.09
Apa : ICH Elvis v.d. Mühlbachstrasse
Anya : JCH Doxa Earl Antonius
Tenyésztő : „ VON HAUSE MILSPED „ KENNEL
Tulajdonos : László Baranyi & Alice Schleischer
65428 Deutschland ,Rüsselsheim Im Langsee 32.
KAN- FIATAL SZTÁLY / RÜDEN – JUGENDKLASSE
3. AMIGO VOM WIENGRABER K.2./V2.
Születési idő : 2011.05.24
Apa : Leon vom Wiengraber
Anya : Quendy vom Wiengraber
Tenyésztő : Varga György
Tulajdonos : Horváth Attila , H-8200 Veszprém , Boglárka utca 7/H
4. AYK VOM WIENGRABER K.3./V3.
Születési idő : 2011.05.24
Apa : Leon vom Wiengraber
Anya : Quendy vom Wiengraber
Tenyésztő : Varga György
Tulajdonos : Takács László , 93225 Sopronnémeti Kossuth u 35.
5. GRIMM VON DER ALTEN FESTUNG K.1./V1.HPJ.Alba-Regia Kupa Fiatal Győztes kan
Születési idő : 2011.03.11
Apa : Astor vom Junipera
Anya : Borostyánkövi Vénus Bella
Tenyésztő : Zec Vladimir
Tulajdonos : Kárász Dániel ,H-6422 Tompa, Attila út 26.
6. AXEL VOM HAUSE RUMSTEIN Nem jelent meg
Születési idő : 2011.04.20
Apa : Arkan vom Hause Neubrand
Anya : Bo von Quercus Wald
Tenyésztő : Rumstein Leon
Tulajdonos : Rumstein Leon , Croatia
KAN – NÖVENDÉK OSZTÁLY / RÜDEN ZWISCHENKLASSE
7. CODAGH KAO BUMBARIN K.3./V3.
Születési idő : 2011.01.01
Apa : Faridon Crni Lotos
Anya : Cuidado Bingo
Tenyésztő : „ KAO BUMBARIN „ KENNEL ( Lidija Mihajlovic )
Tulajdonos : Szűcs Mihály , 4551 Nyíregyháza Meggyes 78.
8. JERRY LEE VAN GORGAR K.1./V1.CAC.Külföldi Alba-Regia Felnőtt Kupagyőztes kan
Születési idő : 2010.07.09
Apa : Astor vom Junipera
Anya : Oxana van Gorgar
Tenyésztő : „VAN GORGAR” KENNEL
Tulajdonos : Brajtner Perdedaj , Croatia
9. KHARON PEDRO K.2./V2.Res CAC
Születési idő : 2010. 08.31
Apa : Kharon Rex
Anya : Kharon Odin
T + t : Csernák Sándor , 2470 Pákozd , József A .út 21.
KAN - NYÍLT OSZTÁLY / RÜDEN OFFENE KLASSE
10. ATHOS VOM STEINLACH K.1./V1.Magyar Alba-Regia Felnőtt Kupagyőztes Kan.
Szül idő : 2006.09.26
Apa : Arthur vom Hartau
Anya : Forró- Fejű Rena
Tenyésztő : Veszelovki József
Tulajdonos Varga György , H-8093 Lovasberény, Dózsa György utca 15.
11. CASTOR VOM DENIEL – ROTT K.4./V4.
Születési idő : 2009.03.26
Apa : Astor vom Junipera
Anya : Lucie Vom Hause Fritz
Tenyésztő : Kárász Dániel
Tulajdonos : Fiby Renáta
12. CANDO VON DER TONBERGER HÖHE K.2./V2.Res CAC
Születési idő : 2005.05.30
Apa : Mambo v.d. Crossener Ranch
Anya : Iris Wolfsberg
Tenyésztő : Uwe Müller
Tulajdonos : Miroslav Senolt , Croatia
13. ERAGON VON ROTTENBURG – WEILSDTADT K./V.
Születési idő : 2009.05.23
Apa : HCH Fellegvár – Rott Thunder Yoda
Anya : HCH Corin von Rottenburg – Weilstadt
Tenyésztő Konrád László
Tulajdonos : Dira József 2092 Budakeszi , Domb u 5022/1
14. IVÁN VOM EXTREM K./V.
Születési idő : 2010.06.04
Apa : Heiza’s Phyton
Anya : Diva vom Extrém
Tenyésztő : Molnár Antal
Tulajdonos : Barna Nándor , H 4432 Nyíregyháza, Kollégium utca 2/a.
15. OSZKÁR VOM SIRIUSS K.3./V3.
Születési idő : 2009.06.06
Apa : Lenox Vom Siriuss
Anya : Holly Vom Siriuss
Tenyésztő : Huber Mátyás
Tulajdonos : Lánczi Tibor
KAN – MUNKA OSZTÁLY / RÜDEN – GEBRAUCHSUND KLASSE
16. ATOS MIRACLE ROTT K.1./V1.CAC
Születési idő : 2008.10.25
Apa : Balou von der Maxi Rott
Anya : Astra Ri Moby Dick
Tenyésztő : Ilic Predrag
Tulajdonos : Darko Modric „ MAXI ROTT KENNEL „ Croatien
17. FREMEN RONIN K.2./V2.Res CAC
Születési idő : 2009.10.02
Apa : Dingo Vom Blackriesen
Anya : Josy von der Jánvári
Tenyésztő : Berényi Attila
Tulajdonos : Németh László
SZUKA – KÖLYÖK OSZTÁLY / HÜNDINNEN JÜNGSTENKLASSE
18. CLOE ZARA CRO ROTT Nagyon Igéretes 1.
Születési idő : 2011.09.14
Apa : Atos Miracle Rott
Anya : Shana vom Hause Edelstein
Tenyésztő : Lerga Leo
Tulajdonos : Darko Modric „ MAXI ROTT KENNEL „ Croatien
SZUKA – FIATAL OSZTÁLY / HÜNDINNEN – JUGENDKLASSE
19. AURA VOM WIENGRABER K.2./V2.
Születési idő : 2011.05.24
Apa : Leon vom Wiengraber
Anya : Quendy Vom Wiengraber
Tenyésztő + Tulajdonos : Varga György , H-8093 Lovasberény, Dózsa György utca 15.
20. EBONY VOM HAUSE FRITZ K/V.
Születési idő : 2011.08.05
Apa : Arkan Vom Hause Neubrand
Anya : Nadine Vom Hause Fritz
Tenyésztő : Fritz Zoltán & Fritzné Józsa Bernadett
Tulajdonos : Billig István
21. EMY VON FALKENTURM K.1./V1.HPJ.Magyar Fiatal Alba-Regia Kupagyőztes szuka
Születési Idő : 2011. 03.13
Apa : Santo von Kalenborn
Anya : Grófházi Kira
Tenyésztő + Tulajdonos : Falk Richárd , 9400 Sopron , Új-Hermes telep 2.
22. EVELYN VOM HAUSE FRITZ K.3./V3.
Születési idő : 2011.08.05
Apa : Arkan Vom Hause Neubrand
Anya : Nadine Vom Hause Fritz
Tenyésztő : Fritz Zoltán & Fritzné Józsa Bernadett
Tulajdonos : Fritz Zoltán & Fritzné Józsa Bernadett
23. JAMILA CRNI LOTOS K.4./V4.
Születési idő : 2011.04.01
Apa : Condor Miracle Rott
Anya : Kunigunde Crni Lotos
Tenyésztő : CRNI LOTOS KENNEL
Tulajdonos : Szűcs Mihály , 4551 Nyíregyháza Meggyes 78.
24.LAURI BLACK ALUSION K./V.
Születési idő : 2011.11.20
Apa : Balco aus der Espenstatte
Anya : Reni Vom Hause Neubrand
Tenyésztő : Milosevic Dejan
Tulajdonos : Ajtai Zoltán
SZUKA–NÖVENDÉK OSZTÁLY/HÜNDINNEN ZWISCHENKLASSE
25.ALEXIX AD DIRAH K.1/V1.CAC.Külföldi Alba-Regia Kupagyőztes szuka
Születési idő : 2010.08.29
Apa : Astor vom Junipera
Anya : Fuksa German Blood Line
Tenyésztő : AD DIRAH Radisavljevic Zoran , Serbia
Tulajdonos : „ALTEN FESTUNG „ KENNEL Lidija & Zec Vladimir
26. KHARON PARTY K.2/V2.Res CAC.
Születési idő : 2010. 08.31
Apa : Kharon Rex
Anya : Kharon Odin
T + t : Csernák Sándor , 2470 Pákozd , József A .Út 21.
SZUKA - NYÍLT OSZTÁLY / HÜNDINNEN OFFENE KLASSE
27. BOROSTYÁNKŐI –VÉNUS DORIS K.3./V3.
Születési idő : 2009.05.22
Apa : Athos vom Steinlach
Anya : Rohan őre Aliz
Tenyésztő : Tóth Sándor
Tulajdonos : Borzák Vanda ,2687 Bercel Ordas Puszta
28. CARLA VOM AGRAM BERG HUNGÁRIA FAJTAGYŐZTES
K.1./V1.CAC.HFGY.Magyar Alba-Regia Felnőtt Kupagyőztes szuka
Születési idő : 2010.09.08
Apa : Osco vom Hause Edelstein
Anya : Ayke od Vadanora
Tenyésztő : Robert Bastek
Tulajdonos : Barna Nándor , H 4432 Nyíregyháza, Kollégium utca 2/a.
29. FELLEGVÁR – ROTT THUNDER PEGGY Nem jelent meg
Születési idő : 2008 08.01
Apa : Dingo vom Blackriesen
Anya : Fellegvár – Rott Thunder Chrystal
Tenyésztő : Forgács Istvánné
Tulajdonos : Dobos László , 1173 Budapest Fűzkút u 3.
30. KARMEN VOM WIENGRABER K.2./V2.Res CAC.
Születési idő : 2007.10.14
Apa : Djuke vom Vilstaler Land
Anya : Black Rott Gizi
Tenyésztő : Varga György
Tulajdonos : Tomor László , 2146 Mogyoród Gyöngyvirág u 10.
31. PRINCESS VOM SIRIUSS K.4./V4.
Születési idő : 2010.02.12
Apa : Lenox vom Siriuss
Anya : Holly vom Siriuss
Tenyésztő : Huber Mátyás
Tulajdonos : Nick János
SZUKA - MUNKA OSZTÁLY / HÜNDINNEN GEBRAUCHSUND KLASSE
32.INKA MUMLEK K.1./V1.CAC
Születési idő : 2008.04.01
Apa : Muck v .d. Scherau
Anya : Kelly vom Mühlberg
Tenyésztő : KENNEL „ MUMLEK”
Tulajdonos : Mitja Florjancic , Slovenija
SZUKA - CHAMPION OSZTÁLY / HÜNDINNEN CHAMPION KLASSE
33. FELLEGVÁR – ROTT THUNDER BIGI K.1./V'.CAC.
Születési idő : 2010.04.20
Apa : Timm von Teufelskerl
Anya : Fellegvár – Rott Thunder Qunnie
Tenyésztő : Forgács Istvánné
Tulajdonos : Konrád László
PÓTLAP
KAN - NYÍLT OSZTÁLY / RÜDEN OFFENE KLASSE
34. VALDO VOM DRECKBURG K./V.
Születési idő : 2005.06.01
Apa : Hakim vom Calibra
Anya : Odett vom Dreckburg
Tenyésztő : Németh Attila
Tulajdonos : Buga Viktor
|